V současnosti najdete v ČR více než 50 prodejen s produkty od ověřených výrobců. Preferujeme české značky, které tvoří velkou část naší nabídky. V rámci naší filozofie, nabízet lidem vysoce komfortní výrobky s dlouhou životností za dostupnou cenu, produkujeme také výrobky bytového textilu pod vlastní značkou v řadách Standard, Komfort, Excellent.

Více informací o společnosti VESNA, a.s. se dozvíte na stránkách www.vesna.cz.

 

VESNA - značka vysoké kvality


Pod značkou VESNA prodáváme české výrobky, jejichž kvalita je kontrolována, aby odpovídala nárokům na komfort a kvalitu. Pod touto značkou najdete především širokou nabídku přikrývek a polštářů, ale také anatomické polštáře, prostěradla, ručníky a další bytový textil.
 
Pro snadnou orientaci dělíme ložní soupravy a povlečení do řad Standard, Komfort a Excellent.


Takto označené výrobky jsou optimálním poměrem kvality a nejnižší ceny. Je kladen důraz na životnost, stálost barev a tvarů a funkčnost za co nejnižší možnou cenu.

Výrobky řady Komfort nabízí vždy něco navíc pro vaše pohodlí. Např. vyšší jemnost, gramáž, nebo lepší technologické zpracování. Je určena všem, kteří si chtějí dopřát to nejlepší a mít náklady pod kontrolou.

Je řada pro náročné zaměřená především na vysoký komfort. Jsou použity ty nejlepší materiály a technologie, aby výrobky uspokojily zákazníky hledající luxus bez vysoké přirážky za značku. Luxus, který si může dopřát každý.